1xBet strona lustrzana to alternatywna strona internetowa, która jest kopią głównej strony firmy bukmacherskiej. W jakich przypadkach blokuje się bukmacher?

W przypadkach, gdy on ma problem z licencją na działalność przez internet. Kopia lustrzana może być również konieczna w przypadkach, gdy adres podstawowy jest niedostępny z przyczyn technicznych.

Nowe przepisy nakładają pewne ograniczenia na funkcjonowanie witryn z grami w sieci, w tym na pracę bukmacherów, takich jak 1xBet. 1xBet strona lustrzana pozwala wejść na stronę bukmachera, jeśli dostęp do adresu głównego został zablokowany. Linki na 1xBet adres lustrzany stale się zmieniają, ponieważ alternatywne strony mogą również podlegać blokowaniu.

Jeśli wejście na oficjalną stronę 1xBet jest zablokowane, a Ty spieszysz się z zakładem na wydarzenie, spróbuj znaleźć działającą stronę lustrzaną, aby nie stracić czasu i pieniędzy. Strona lustrzana w pełni odzwierciedla funkcje portalu oryginalnego. Użytkownik może się zarejestrować, otrzymywać punkty bonusowe, wypłacać środki.

Strona zapewnia również dostęp do Twojego konta osobistego i wyświetla wszystkie bieżące wydarzenia w 1xBet, na które akceptowane są zakłady na żywo. W tym artykule dowiesz się 1xBet czy jest legalny, jak grać z tym bukmacherem i czy nie będzie to wbrew prawu w Polsce.

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

1xBet czy jest legalny w Polsce?

1xBet czy jest legalny w Polsce?

Niestety dziś bukmacher 1xBet Polska legalny nie jest. Firma nie posiada licencji i mieszkańcy Polski nie mogą korzystać z oferty internetowej. Jednak, bukmacher informuje, że proces otrzymania licencji przez Ministerstwo Finansów niedługo się zacznie i sytuacja się zmieni.

Oferta tego bukmachera jest skierowana do klientów z Polski, mieszkających poza granicami kraju. Za pomocą adresu alternatywnego można ominąć blokowanie tego bukmachera w Polsce.

Alternatywne adresy 1xBet, zawierają takie same opcje, zakłady, bonusy i promocje, jak i oryginalna strona bukmachera. 1xBet strona lustrzana jest alternatywną kopią strony głównej bez zmiany interfejsu i funkcjonalności. Odwiedzający witrynę nie będą mogli rozróżnić strony głównej i witryny lustrzanej.

Strona lustrzana z najbardziej znanymi sportami, takimi jak: siatkówka, boks, hokej, tenis, piłka nożna, umożliwia obstawianie przez całą dobę innych ważnych wydarzeń światowych:

 • rynków finansowych,
 • wyścigów konnych,
 • wyścigów psów,
 • wzlotów i upadków w show biznesie, ekonomii, polityce i tak dalej.
pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

1xBet nowy adres

1xBet nowy adres

Pierwszy 1xBet adres naziemny bukmacherski pojawił się w 2007 roku. Potem została uruchomiona strona internetowa bukmachera.

Strona została przetłumaczona na wiele języków: polski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, niemiecki, angielski, czeski i inne.

1xBet rejestracja jest prosta:

 • Jednym kliknięciem. Konieczne jest podanie kraju zamieszkania i waluty konta, której nie można zmienić w przyszłości. Proces ten zajmie nie więcej niż 1-2 minuty.
 • Za pomocą numeru telefonu. Należy podać numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem. Po 30 sekundach nowy profil zostanie aktywowany.
 • Przez e-mail. To najczęstszy sposób. Użytkownik wypełnia pola: kraj zamieszkania, region, miasto, imię, nazwisko, waluta gry, hasło, e-mail, telefon.
 • Łączenie z kontem sieci społecznościowej.

Jeśli jesteś stałym graczem na stronie bukmachera 1xBet i masz jakieś wątpliwości na temat tego czy strona lustrzana jest odpowiednikiem oryginalnej strony internetowej bukmachera, nie martw się. 1xBet nowy adres alternatywny to jest taka sama strona, co więcej, bazy danych pozostały takie same. Dlatego zaloguj się za pomocą hasła i nazwy użytkownika jeśli jesteś zarejestrowany i korzystaj ze swojego konta.

Wszystkie Twoje dane: statystyki dotyczące stawek, pieniądze na koncie oraz punkty bonusowe są dostępne.

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

1xBet strona lustrzana w Polsce

1xBet strona lustrzana w Polsce

Odpowiadając jeszcze raz na pytanie: 1xBet czy jest legalny, należy jeszcze raz podkreślić, że bukmacher 1xBet jest jak najbardziej dostępny dla graczy z Polski, lecz obstawiających zakłady na terytorium innych krajów. W Polsce niestety, to jest zabronione, ponieważ licencja, pozwalająca na zakłady bukmacherskie za pośrednictwem 1xBet nie jest ważna w RP. Zagraniczni gracze nie będą mieli żadnego problemu.

Gracze, mieszkający w Polsce mogą użyć strony lustrzanej. To ta sama strona, ale tylko pod innym adresem widocznym w pasku adresu przeglądarki. Dlatego nie obawiaj się, że zarejestrowałeś się i grałeś na stronie pod jedną nazwą domeny, a po pewnym czasie może być konieczne granie pod inną. Bazy danych pozostaną takie same, nazwa użytkownika, hasło, informacje finansowe i inne statystyki nie zostaną utracone.

Za pomocą 1xBet lustrzana strona gracze mają możliwość:

 • stawiać zakłady o wysokich kursach na różne wydarzenia;
 • uczestniczyć w grach telewizyjnych lub loteriach;
 • wpłacać i wypłacać środki na różne sposoby;
 • oglądać wydarzenia na żywo;
 • obstawiać 24/7;
 • sprawdzać kupony, kody promocyjne i więcej.

1xBet lustrzana strona jest dostępna również w wersji mobilnej. Aplikacje mobilne 1xBet pomagają graczom łatwo stawiać zakłady oraz oszczędzają czas. Produkty do pobrania są oferowane dla systemów operacyjnych Windows, iOS, Java i Android.

Dostęp do nich jest łatwy, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami w odpowiednich sekcjach. Jeżeli spróbujesz pobrać aplikację poprzez App Store lub Play Market, najprawdopodobniej nie będzie problemów z urządzeniami iOS. Ale pod nazwą popularnej aplikacji 1xBet na Android, mogą być ukryte inne programy, dlatego miej się na baczności.

Zalety aplikacji mobilnej 1xBet:

 • wysokie kursy,
 • ogromny wybór zakładów,
 • wiele metod płatności,
 • dużo bonusów.

Innym sposobem wejścia do 1xBet w Polsce (bez 1xBet strona lustrzana) jest użycie różnych modułów, programów lub rozszerzeń wbudowanych w przeglądarkę. Rozszerzenia, aplikacje dla przeglądarki Google Chrome itp. Ten sposób jest bardziej skomplikowany niż użycie działającego linku 1xBet, ale też jest ma miejsce.

Trzeba powiedzieć, że korzystanie z alternatywnego adresu firm bukmacherskich jest proste i wygodne, ale niesie to pewne ryzyko. W odpowiedzi na pytanie: 1xBet czy jest legalny, zwracamy uwagę, że gracze, którzy stawiają zakłady na stronach lustrzanych nielegalnych bukmacherzy, naruszają prawo.

Uzyskaj super bonus

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazdy (1 głosów, średni: 5,00 poza 5)
Loading...
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *