Przed postawieniem zakładów na stronie jednego z najpopularniejszych bukmacherów należy się zarejestrować. 1xBet rejestracja ma kilka ograniczeń.

Na przykład tylko jeden członek rodziny może założyć konto w 1xBet. Obowiązuje również reguła rejestracji dla jednego adresu IP, jednej karty bankowej i jednego komputera. Podczas sprawdzania drugiego, trzeciego itd. konta mogą zostać zablokowane.

Zalecamy zapoznanie się z podstawowymi zasadami na oficjalnej stronie 1xBET, których wymaga 1xBet rejestracja:

 • Tylko osoby powyżej 18 roku życia, czyli dorośli, są uprawnione do zawierania zakładów;
 • Wielokrotna 1xBet rejestracja jest zabroniona, nie więcej niż jedno konto gry dla wszystkich członków rodziny;
 • Jeśli masz uzależnienie od gier, bukmacher radzi powstrzymać się od rejestracji.

W 1xBet rejestracja nowego konta gry nie wymaga paszportu, ale w niektórych przypadkach może być konieczna.

Paszport będzie wymagany, gdy:

 • rejestracja zostanie zauważona
 • administracja firmy bukmacherskiej będzie wątpić w dane dostarczone przez użytkownika
 • podczas wypłacania wygranej.

Jak powiedziałem wcześniej, bukmacher ma jedną z najszybszych i najłatwiejszych procedur rejestracji, aby nie obciążać Cię wypełnianiem różnych formularzy.

1xBet rejestracja może się dokonywać na różne sposoby:

 • z komputera stacjonarnego;
 • poprzez aplikację na smartfony z systemem Android, iOS, Windows Phone;
 • poprzez mobilną wersję strony, która znajduje się w strefie domeny mobi;
 • za pośrednictwem lustra oficjalnej strony internetowej (w krajach, w których rejestracja w 1xBet nie jest zabroniona).
pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

Jak uzyskać 1xBet login

Jak uzyskać 1xBet login

Ekskluzywny 1xBet login generuje się automatycznie po tym jak będzie dokonana 1xBet rejestracja. Bukmacher oferuje takie formy 1xBet rejestracji: według numeru telefonu, przez e-mail, w sieciach społecznościowych, w „Jedno kliknięcie”. Ta opcja jest najszybsza. Zajmie ta rejestracja do 10 sekund czasu, musisz wybrać tylko walutę i kraj. Aby wziąć udział w promocjach i podczas wypłacania środków, musisz wprowadzić wszystkie dane.

Za pośrednictwem numeru telefonu skorzystasz z najbardziej niezawodnej metody rejestracji. Czas rejestracji – od 10 sekund do 2 minut, w zależności od operatora. Musisz tylko wprowadzić numer telefonu i wybrać kraj, SMS z loginem i hasłem pojawi się na telefonie. Nie nadaje się dla tych, którzy nie mają pod ręką telefonu komórkowego.

Drugim najszybszym sposobem uzyskania loginu jest rejestracja przez sieci społecznościowe. Zajmie ta 1xBet rejestracja około 1 minuty czasu. Musisz wybrać tylko kraj i sieć społecznościową. Następnie przejdź przez autoryzację w sieciach społecznościowych i bukmacher otrzymuje dane z swojego profilu.

Także 1xBet rejestracja może dokonywać się przez e-mail. Jest to najdłuższy i najbardziej kompletny sposób, ponieważ trwa aż do 5 minut. Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól rejestracji: miasto, nazwa, hasło, adres e-mail, telefon. Następnie bukmacher wyśle listę potwierdzającą na pocztę. Plusem tej metody jest to, że można natychmiast wziąć udział w programach bonusowych i wypłacić środki bez dalszej identyfikacji.

Więc, najbardziej wyjątkową i dogodną okazją dla tych, którzy chcą obstawiać zakłady sportowe 1xBet online, jest 1xBet rejestracja jednym kliknięciem. W 1xBet rejestracja za pomocą 1 kliknięcia wymaga tylko jednej rzeczy od gracza – naciśnij odpowiedni przycisk. Witryna automatycznie wyda numer konta i hasło, których można użyć do późniejszego logowania i stawek.

Aby nie zapomnieć numeru z hasłem, oficjalna strona internetowa natychmiast proponuje wysłanie ich e-mailem. Większość graczy rejestruje się u bukmachera 1xBet Polska przy użyciu telefonu komórkowego. Użytkownik powinien wprowadzić swój numer telefonu i wybrać walutę konta.

Dolary, złote, euro, ruble, hrywny, a nawet bitcoiny – w 1xBet istnieje możliwość płatności w prawie każdej istniejącej walucie. Konto 1xBet zostanie uznane za utworzone po potwierdzeniu przez klienta bukmachera wprowadzonego numeru za pomocą kodu w postaci SMS-a.

Jak już powiedzieliśmy, innym sposobem dokonania rejestracji 1xBet jest wysłanie wiadomości e-mail.

Gracz musi wprowadzić podstawowe informacje o sobie:

 • kraj, region, miasto
 • imię, nazwisko
 • hasło i potwierdzenie hasła
 • waluta konta
 • numer telefonu

Jak postępować w przypadku kiedy 1xBet zapomniałeś hasła

Logowanie do 1xBet będzie możliwe po aktywacji konta przez użytkownika. Aby to zrobić, musisz kliknąć link wysłany do określonej firmy bukmacherskiej e-mail.

Rejestracji 1xBet można również dokonać przy użyciu kont w sieciach społecznościowych. Aby to zrobić, przejdź do oficjalnej strony bukmachera za pośrednictwem konta jednej z sieci społecznościowych: Telegram, GooglePlus, Facebook, Mail.ru, Yandex, Odnoklassniki, Vkontakte.

Rejestracja z urządzenia mobilnego jest dostępna na stronie 1xBet.mobi. Za pomocą urządzenia mobilnego możesz utworzyć konto na wszystkie powyższe sposoby. W celu uproszczenia procedury zaleca się stosowanie metody rejestracji jednym kliknięciem. Numer konta i hasło zostaną wygenerowane automatycznie, a konto można wypełnić w dowolnym dogodnym czasie.

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

Jak postępować w przypadku kiedy 1xBet zapomniałeś hasła

Często występuje problem, kiedy gracz zapomnia swój 1xBet login lub 1xBet hasło. W tym przypadku nie warto panikować, ponieważ wszystko można załatwić w parę minut. Najpierw trzeba upewnić się czy na 100% prawidłowo wpisałeś 1xBet login i 1xBet hasło. Może zdarzyć się sytuacja, kiedy jest włączony CAPS LOCK lub nie ten układ klawiatury czy potrzebny język wprowadzania.

Jeżeli jesteś pewien, że wpisujesz wszystko prawidłowo a system Ci wydaje „błędny login” lub „błędne hasło” to musisz postępować według następnej instrukcji:

 • Naciśnij niebieski przycisk w prawym rogu ekranu „Zaloguj się” i wybierz „Nie pamiętasz hasła?”
 • Wybierz opcję odzyskiwania: przez numer telefonu lub e-mail.
 • Otrzymasz link do wybranej metody dalszego odzyskiwania hasła.
 • Klikając na niego, przejdziesz na oficjalną stronę 1xBet, gdzie zobaczysz formularz do wpisania nowego hasła do twojego konta osobistego.
 • Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail lub numeru telefonu, z którym połączone było twoje konto, powinieneś skontaktować się z działem wsparcia i dostarczyć im następujące dokumenty: paszport i dane dotyczące systemów płatności, za pomocą których saldo zostało uzupełnione. Ale ta procedura może potrwać do 2 tygodni. Dopóki nie zrozumiesz starych kont, nowa rejestracja w 1xBET zamrozi twoje nowe konto.

Więc, zarejestruj się na portalu i korzystaj ze wszystkich plusów oferowanych bukmacherem. 1xBet rejestracja trwa maksymalnie 5 minut, a zadowolenie od serwisu zostanie z Tobą na lata. To może powiedzieć każdy expert w obstawianiu zakładu.

Także 1xBet rejestracja zapewnia bonus powitalny na pierwszą kwotę wpisaną na depozyt. Użycie kodu promocyjnego też może pomóc skorzystać z bonusu. Pomimo takich przyjemności jest jeszcze 1xBet aplikacja, dostępna dla android i iOS. Ściągaj aplikację, oglądaj mecz w trybie live, obstawiaj zakład na żywo i rób wypłaty bez żadnego problemu.

Uzyskaj super bonus

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazdy (1 głosów, średni: 5,00 poza 5)
Loading...
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *