Nowym i stałym graczom 1xBet oferuje różnorodne bonusy i promocje. One istnieją, aby wzmocnić pozycję graczy w zakładach sportowych i grach, mają na celu zwiększenie szans na wygraną.

Pod względem liczby ofert promocyjnych 1xBet jest jednym z pierwszych na liście firm bukmacherskich. Każdy może wypróbować fortunę i nie ryzykować własnymi środkami.
Nowy użytkownik może skorzystać z bonusu 1xBet powitalny – za pierwszą wpłatę, który jest odpowiedni dla tych, którzy dopiero co zarejestrowali się na stronie tego bukmachera.

Także jest 1xBet bonus bez depozytu, w przypadku tego bonusu nie musisz płacić, aby obstawiać, jest dostępny także dla doświadczonych graczy. W przypadku obu bonusów – 1xBet powitalny i 1xBet bonus bez depozytu jest możliwość grać z funduszami bonusowymi.

Bukmacher zapewnia swoim klientom różne programy motywacyjne i najnowsze bonusy, które można znaleźć na stronie internetowej 1xBet. Program “Happy Friday” (szczęśliwy piątek) daje możliwość otrzymania bonusu w wysokości do 100 euro na Twoje konto. Bonus “Express of the day” (Akumulator Dnia) pozwala uzyskać dodatkowe 10% w kursach. „Urodziny z 1xBet” to okazja, aby uzyskać prawo do 1 darmowego zakładu na twoje urodziny.

Oferta nie kończy się na promocjach typu 1xBet bonus bez depozytu, są oczywiście inne bonusy i promocje dla każdego.
Jakie są jeszcze oferty od 1xBet bonus? Kto może z nich korzystać i pod jakimi warunkami? O tym i nie tylko dowiesz się w tym artykule.

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

1xBet bonus powitalny – jak z niego skorzystać?

1xBet bonus powitalny – jak z niego skorzystać?

Ten bonus staje się ważny dla nowych użytkowników po rejestracji i uzupełnieniu danych na koncie – adresów, numerów telefonów, danych paszportu itp. Jest to konieczne, aby firma mogła zrozumieć czy zarejestrował się nowy użytkownik, czy istniejący klient chce otrzymać dodatkowy 1xBet bonus powitalny.

Po rejestracji gracz otrzymuje bonus od pierwszego depozytu 1xBet 100% w rozmiarze do 130 euro. Minimalna kwota doładowania to 5 pln. Środki bonusowe są przekazywane na konto bonusowe, a pieniądze znajdują się na koncie głównym i są dostępne do gry w normalnych warunkach. Bukmacher udziela 1xBet bonus powitalny tylko jeden raz.

Dla jego otrzymania należy:

 • zarejestrować się na stronie bukmachera 1xBet,
 • uzupełnić wszystkie niezbędne informacje,
 • dokonać wpłaty od 5 złotych do 130 euro,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie środków bonusowych 1xBet bonus powitalny w ustawieniach profilu,
 • otrzymać środki na konto bonusowe.

Aby wypłacić środki na konto bankowe i wydać, należy je najpierw odegrać:

 • Kwotę bonusu należy obrócić pięciokrotnie,
 • dokonać zakładów akumulacyjnych,
 • zakłady powinny obejmować co najmniej trzy wydarzenia,
 • chociażby 3 wydarzenia muszą mieć kurs minimum 1.5,
 • oferta powinna być ważna pod czas dokonania zakładów.

Na przykład, jeśli depozyt wynosi 100 euro, obstaw tę kwotę 5 razy po 100 euro (razem 500). Po spełnieniu tego warunku bonus bez wygranych staje się dostępny do wypłaty. Na twoim koncie okaże się pozostała kwota z bonusu, lecz nie większa niż początkowa.

Warto wspomnieć, że bonus może zostać utracony, jeżeli pozostała kwota jest mniejsza niż minimalna dostępna kwota stawki. 1xBet bonus powitalny jest ważny 30 dni od momentu rejestracji i jeśli jego nie wykorzystasz, środki bonusowe znikają po ukończeniu tego terminu.

Jeśli chcesz skorzystać z 1xbet bonus powitalny, kliknij „Weź udział w ofercie bonusowej” lub skontaktuj się z obsługą klienta. Żeby nie brać udziału w ofertach bonusowych, należy tę opcję wyłączyć takim samym sposobem. Wtedy nie otrzymasz bonusów i pieniędzy, również nie będzie trzeba spełniać żadnych warunków.

Razem z 1xBet bonus bez depozytu spróbuj swojego szczęścia!

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

Razem z 1xBet bonus bez depozytu spróbuj swojego szczęścia!

1xBet bonus bez depozytu to chyba najczęstszy rodzaj prezentu od bukmacherów, jest podobny do 1xBet bonus powitalny. To pewna kwota do postawienia darmowego zakładu. W przypadku wygranej gracz otrzymuje na swoim koncie tylko wygrane netto minus kwota otrzymanego darmowego zakładu. Środki te można wykorzystać zarówno na kontynuację gry, jak i wypłacić.

Jeśli zarejestrujesz się na stronie 1xBet, będziesz mieć możliwość skorzystać z 1xBet bonus bez depozytu. Po potwierdzeniu Twojego konta i wykonania wszystkich wymagań otrzymasz freebet (1xBet bonus bez depozytu), czyli pieniądze dla darmowych stawek. Obowiązkowo zapoznaj się z warunkami otrzymywania i wypłacania środków bonusowych 1xBet bonus bez depozytu.

Uzyskaj super bonus

1xBet Szczęśliwy piątek – jakie są zasady?

Dwie główne różnice między Szczęśliwym piątkiem a 1xBet bonus powitalny: w przypadku zakładów nie jest to 30 dni, ale dzień od momentu uzupełnienia, i musisz obrócić depozyt nie 5 razy, ale trzy. Bonus może otrzymać każdy użytkownik, posiadający wypełnione konto.

Jakie są warunki dla uzyskania bonusu?

 • zalogować się na stronie 1xBet,
 • doładować konto od 1 euro.

Oferta jest ważna tylko w piątki od 00.00 do 23:59. Jeden klient ma możliwość otrzymać bonus Szczęśliwy piątek tylko jeden raz. Kwota bonusu wynosi 100% od depozytu, ale nie może przekroczyć 100 euro. Całą kwotę bonusu należy obrócić.

Trzeba wspomnieć, że gracz musi koniecznie wyrazić zgodę na korzystanie z bonusów.

Uzyskaj super bonus

Promocja Środa X2

Gracze, którzy skorzystali z bonusu 1xBet Szczęśliwy piątek, mogą iść dalej i spróbować swoje szanse razem z bonusem Środa X2. Kwota bonusu jest standardowo ograniczona do 100 euro. To znaczy, że możesz doładować konto większą kwotą (na przykład 200 lub 300 euro), ale bukmacher będzie mógł zwrócić nie więcej niż 100 bonusowych euro. W dniu udzielenia Ci tego 1xBet bonus nie możesz mieć żadnych innych aktywnych bonusów.

Reguły są następujące:

 • użytkownik otrzymuje tylko jeden bonus,
 • po dokonaniu płatności bonus automatycznie okaże się na koncie,
 • musisz odegrać bonus trzykrotnie w ciągu 24 godzin,
 • należy robić tylko zakłady na akumulatorze, zawierające minimum 3 wydarzenia, z kursem 1.40,
 • kiedy wszystkie zakłady są rozstrzygnięte, gracz otrzymuje swój bonus na konto.

1xBet Szczęśliwy piątek – jakie są zasady?

Jeżeli po odegraniu zostało Ci się od 100 euro tylko 50, otrzymasz je od bukmachera 1xBet Polska. Jeśli na przykład na koncie bonusowym zostało się 150 euro bonusu, gracz otrzyma tylko 50 euro. Ważny jest jeszcze jeden moment: trzeba zapomnieć o wypłacaniu środków od piątku do środy, ponieważ w takim razie wszystkie Twoje środki bonusowe zostaną anulowane.

W przeciwieństwie do 1xBet bonus powitalny i 1xBet bonus bez depozytu, jest ta oferta dostępna nie tylko dla nowych klientów.

Uzyskaj super bonus

Sport/na żywo – bitwa kuponów dla odważnych

Cóż, czas na bitwy i wygrane dla doświadczonych graczy, lub dla wielkich szczęściarzy! Jeśli masz rozwiniętą intuicję i jesteś pewny swojej szczęśliwej gwiazdy, możesz się przyjrzeć bitwie o kupony Line/Live.

Promocja pozwala graczom otrzymywać wysokie nagrody pieniężne na początku każdego miesiąca. Po prostu stawiaj zakłady na wydarzenia o wysokim kursie i przestrzegaj wszystkich zasad i warunków promocji. Bonus wchodzi w życie pierwszego dnia każdego miesiąca. Bitwa zakładów jest strategią, polegająca na obstawianiu online i na żywo w ciągu jednego miesiąca.

Jak zyskać:

 • stawiać zakłady na kursie od 30.00 do 501.00,
 • minimalna stawka musi być nie mniejsza niż 0.70 euro.

Każdego miesiąca bukmacher określa 20 zwycięzców i dzieli wygraną 10 uczestników na dwie kategorie: zakłady line i zakłady na żywo. Wysokość nagród zależy bezpośrednio od całkowitej kwoty pieniędzy, które stawiali uczestnicy. Wartość bonusu wynosi 5% wszystkich zakładów postawionych w ciągu ostatniego miesiąca.

Zwycięzcy pierwszego miejsca z maksymalnymi kursami otrzymują 10% całkowitej kwoty. Drugie miejsce otrzymuje 5% całości, a pozostali uczestnicy okazują się na trzecim miejscu i otrzymują 2,5%.

Jak korzystać z punktów w 1xBet

Uzyskaj super bonus

Jakie są inne 1xBet bonusy?

 • Ograj xbet. Bonus należy obrócić 30 razy w ciągu 24 godzin, pozostałe środki zostaną przekazane na Twoje konto,
 • Szczęśliwy dzień. Codziennie jest możliwość wygrać 500 punktów bonusowych. Należy postawić zakład sportowy. Numer Twojego konta będzie brać udział w losowaniu i jeśli Ci się powiedzie, otrzymasz aż 500 punktów bonusowych!
 • Akumulator dnia. Należy przejść do zakładek Line/Live, czyli Sport/na żywo i wybrać ten Akumulator dnia, który Ci się spodoba. Jeśli twój wybór będzie udany, czyli jeśli wygra Twój akumulator, bukmacher zwiększy jego kurs o 10%.
 • Urodziny z 1xBet. Otrzymujesz od bukmachera 1xBet bonus na Twoje Urodziny! Sto lat dla Ciebie i darmowy zakład, jeśli jesteś aktywnym graczem.

Istnieje oczywiście jeszcze sporo bonusów: poker (freeroll; bonus dla pokerzysty, tygodniowy bonus; Monte-Carlo Jackpot; turnieje spins); kasyno (pakiet powitalny i darmowe obroty automatów; lojalność na wagę złota; darmowe obroty), cash back (VIP; cashback 5%), promocje.

pobierz aplikację i otrzymaj premię 130 € w prezencie

Jak korzystać z punktów w 1xBet

Zanim postawisz pieniądze bonusowe na 1xBet, musisz zdecydować, w jaki sposób chcesz je wykorzystać. Kupowanie jest proste – kliknij wybrany kupon promocyjny, wybierz liczbę punktów, które chcesz wydać i zapamiętaj otrzymany kod. W sklepie promocyjnym za otrzymane punkty jest możliwość wymienić punkty bonusowe od 1xBet bonus na kody promocyjne dla różnych typów stawek: sporty, koło fortuny, loteria, chest itp. Ta opcja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych graczy.

Regularne i hojne bonusy są jednym z czynników decydujących jednym z pierwszych w rankingu bukmacherzy online. Pamiętaj o 1xBet bonus powitalny i 1xBet bonus bez depozytu są najbardziej proste i wygodne dla nowych klientów.

Do Twojej dyspozycji stacjonarna i mobilna strony, istnieje aplikacja dla najpopularniejszych gadżetów (IOS, Android, Java i Windows). Strona 1xBet robi dobre wrażenie, istnieje wiele interesujących funkcji. Jest sześć adresów e-mail, na które możesz wysłać swoje pytania. Promocje są dobrze przemyślane i każdy użytkownik, mający na celu spróbować swoich szans, może łatwo znaleźć 1xBet bonus powitalny i 1xBet bonus bez depozytu na stronie.

Bukmacher niestety nie jest legalny w Polsce, czyli nie posiada nowej licencji, ale spodziewamy się, że wkrótce ta sytuacja się zmieni. Bukmacher prowadzi działanie w wielu innych Krajów. Dlatego każdy Polak, mieszkający poza granicami naszego Państwa i jest chętny do podjęcia ryzyka, ma możliwość robić zakłady i wygrywać codziennie razem z 1x Bet.Uzyskaj super bonus

1 Gwiazda2 Gwiazdy3 Gwiazdy4 Gwiazdy5 Gwiazdy (1 głosów, średni: 5,00 poza 5)
Loading...
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *